Hizmetler

Sektörde Lider, Çözümde Lider

Application Development


  Günümüzde, yazılım sistemleri bankacılıktan otomotiv sanayisine, sağlık bilgi sistemlerinden şirket yönetimine, iletişim sistemlerinden hava taşımacılığına kadar çok geniş alanlarda kullanılan bilgisayar sistemlerinin çok önemli ve kritik bir parçasını oluşturmaktadır.   Yazılım geliştirme, yazılım sistemlerinin mühendislik prensipleri çerçevesinde tasarımının yapılmasını, geliştirilmesini ve ürün haline getirilmesini hedefler.

Web Desing and Development


  Web siteniz için en doğru hedefi belirleyerek, en doğru teknoloji ve altyapı ile üretimini gerçekleştiriyoruz. İnteraktif olduğu kadar bilgiye de kolay ulaşılabilen, yeni teknolojiler ile donatılmış bir web sitesi sunuyoruz.
  Tecrübeli bir ekip ile yeni web siteniz için iyi bir planlama yapıyoruz.İçerik Yönetimi, Portal Çözümleri, E-Ticaret çözümlerinin yanısıra müşteri ihtiyaçlarına uygun çözümler de sunmaktadır.

Outsourcing                      


  Dış kaynak kullanımı (outsourcing), kuruluşların gereksinim duydukları iş süreçlerini kendi dışında uzman bir kuruluşa emanet etmesi anlamına gelmektedir. Dış kaynak kullanımı sayesinde, kurum içi işbölümü uzman kurumlara aktarılmakta ve bu şekilde iş yoğunluğu yaşayan firma etkin bir maliyet ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Firma ise tamamen kendi sektöründe uzmanlaştığı konular üzerine eğilebilmekte, iş verimliliğini üst seviyelere çıkarabilmektedir.

Mobile                                                       


  Mobil cihazlar üzerinde çalışarak bilginin oluştuğu yerde sisteme girilmesini ve konum bağımsız olarak bilgiye ulaşılmasını sağlayan hizmetler.